Capresehapjes

Zoek jij een simpel, maar toch enorm lekker hapje? Deze capresehapjes zijn echt perfect! Je hebt maar een paar ingrediënten en een mini muffinbakplaat nodig (grote kan ook, maar dan heb je wel wat meer bladerdeeg nodig voor dezelfde hoeveelheid hapjes). Wij hebben ervan gesmuld en heb je nog wat over? De volgende dag even in de oven opwarmen en je kunt er nog een keer van genieten.


Heb jij mijn nieuwste boek 100 Ramadanrecepten al in huis? Ik maakte het boek samen met mijn (Marokkaanse) schoonmoeder en het is een compleet ramadanboek geworden met een verzameling van recepten uit verschillende landen. Je vindt er recepten voor ontbijt, zoetigheid, salades, gezonde hapjes, soepen, broodjes, snacks en hapjes met bladerdeeg en filodeeg in. Maar ook toetjes en shakes, een hoofdstuk voor eid el fitr (suikerfeest) én een kids hoofdstuk met recepten voor kinderen en leuke traktaties. Bestel het boek via mijn webshop (daar kun je ook aangeven of je hem gesigneerd wilt hebben) of via bol.com. Superleuk ook om cadeau te geven aan iemand!

Ingrediënten voor 24 stuks:
6 plakjes bladerdeeg
24 mini bolletjes mozzarella (je kunt ook 24 halve bolletjes nemen als je niet van zoveel kaas houdt)
12 snoeptomaatjes, gehalveerd
Potje groene pesto

Bereiding:
Laat de plakjes bladerdeeg ontdooien en snijd dan ieder plakje in vier vierkantjes.
Vet je mini muffinbakplaat in en bedek de holtes met een vierkantje deeg. Druk wat erin en schep er dan een theelepel groene pesto op. Daarop leg je een half tomaatje en een bolletje mozzarella. Zet ze 15-20 minuten in een voorverwarmde oven van 200 graden (hetelucht 180) tot ze mooi goudbruin en gaar zijn.

Reacties

  1. Hoi hoi, ziet er heerlijk uit. Ik heb een muffin bakplaat maar geen mini. Een gewone. Kan ik het bladerdeeg dan ook in 4 snijden? Alvast bedankt

    BeantwoordenVerwijderen

Een reactie posten

Populaire recepten