Een van de meest gebruikte zoektermen op mijn blog (of via google) is "koekjes". Ik had eerder al een overzicht gemaakt van alle koekjesrecepten op mijn blog. Ik heb deze geupdate van 81 naar inmiddels 104 recepten en hier komen de komende week nog wat koekjesrecepten bij. Ze staan trouwens op alfabetische volgorde.
Zoek je nog meer lekkere koekjesrecepten? In mijn boek "100 luxe koekjes van eigen deeg" vind je 100 lekkere koekjesrecepten in allerlei soorten en maten. Van no bake koekjes tot traditionele Marokkaanse koekjes en van simpele koekjes tot feestelijke koekjes die wat meer tijd vragen. Bestel het hier bij bol.com!
In mijn nieuwste boek "100 heerlijke hapjes" staan trouwens ook nog 15 nieuwe soorten koekjes, naast 85 andere megalekkere recepten voor zoete en hartige hapjes. Ook dat boek bestel je bij bol.com via deze link.
Veel bakplezier alvast!
6. Amaretti - Italiaanse amandelkoekjes
7. Ana-wa-anta koekjes - Chocoladekoekjes met karamelvulling *
8. Baklava
11. Bliget djel zenzlan - Sesamhoorntjes met amandelen
12. Bootjes met karamel en chocolade
13. Briwat - Amandel-filodriehoekjes met honing
13. Briwat - Amandel-filodriehoekjes met honing
15. Cakebonbons
16. Cappucinokoekjes
16. Cappucinokoekjes
17. Carajitos - Spaanse hazelnootkoekjes
18. Chocolade-caramelkoekjes *
21. Chocolami
24. Citroenkransjes
25. Cornettokoekjes *
25. Cornettokoekjes *
26. Dadelballetjes
28. Dadelkoekjes *
29. Discosticks *
30. Donutkoekjes
31. Dubbele caramelkoekjes
32. Dubbele maizenakoekjes *
31. Dubbele caramelkoekjes
32. Dubbele maizenakoekjes *
33. Dubbele walnootkoekjes
34. Feeënkusjes - koekjes met toffifee en meringue
34. Feeënkusjes - koekjes met toffifee en meringue
35. Fekkas met maizena
36. Ferrero's
36. Ferrero's
38. Filipino's *
41. Ghribia - Traditionele Marokkaanse zandkoekjes
43. Gommakoekjes *
46. Kaak bi ajwa - Palestijnse dadelringen
47. Karamelknopen
48. Karamello's *
51. Kokoshoedjes
53. Kokos-jamkoekjes *
59. Maamoul met walnoten
60. Maizenakoekjes *
60. Maizenakoekjes *
61. Marmerkoekjes *
68. Nutellafudge
69. Nutellakoekjes
71. Oreobonbons
85. Pistache-bonbons
87. Polvorones - Spaanse amandelkoekjes
88. Rafaello's *
90. Rolo-cookies *
93. Slilat - Mandjesbonbons
94. Shebakia *
95. Spaanse pijnboompitkoekjes
96. Speculaasfudge
95. Spaanse pijnboompitkoekjes
96. Speculaasfudge
97. Speculaastruffels
98. Sprits
98. Sprits
99. Stempelkoekjes
100. Stroopwafelbonbons
101. Truffels
101. Truffels
102. Twix cookiecups
103. Twixkoek
103. Twixkoek
106. Walnootbonbons
108. Walnootkoekjes
* Recept met video
Geweldige collectie van koekjes recepten. Bedankt nu heb ik alle recepten van mijn lievelings koekjes op een plek. Dankje :-)
BeantwoordenVerwijderenGraag gedaan!!
BeantwoordenVerwijderenWauw wat een mooie overzicht! Ik zie zoveeel koekjes die ik wil gaan proberen :D Vooral ana-wa-enta koekjes :D
BeantwoordenVerwijderenOntzettend bedankt!! DIT IS GEWELDIGG😘😘
BeantwoordenVerwijderentoeval alle koekjes die ik zocht en lekker vind staan bij jou. jij bent mijn heldin. :-)
BeantwoordenVerwijderenHihi thanks! En ik moet m nog bijwerken, er zijn flink wat koekjes die nog niet in het overxicht staan!
BeantwoordenVerwijderenDat ziet er allemaal lekker uit :D Krijg meteen zin om te gaan bakken.
BeantwoordenVerwijderenVolgens mij zijn nr 50 en 51 omgewisseld in het overzicht
BeantwoordenVerwijderenJa je hebt gelijk! Ik ga t aanpassen, dankjewel!
VerwijderenHeel erg bedankt dat jij jouw koekjes met ons wilt delen...
BeantwoordenVerwijderenIk ben gek op marokkaanse koekjes ik dacht altijd dat het heel ingewikkeld was om ze te maken nou valt erg mee zeg super bedankt!!
BeantwoordenVerwijderenHallo ik vroeg me af of het mogelijk is om de boter in de recepten kan vervangen door margarine
BeantwoordenVerwijderenHet kan maar dan kan ik niet garanderen dat ze lukken en de smaak is minder goed. In margarine zit namelijk heel veel water.
BeantwoordenVerwijderenas Salaam alaikuum, mash Allah wat een leuke site! hoe je het uitlegd en al de duidelijke aanwijzingen geweldig! alleen moeilijk welke koekjes ik bou toch ga uit kiezen voor eid. bedankt,
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk zoveel koekjesrecepten, dat wordt een feestje de komende tijd.
BeantwoordenVerwijderenIk zie geen k3ab la3zal koekjes tussen zitten erg jammer!
BeantwoordenVerwijderenIk vind deze recepten zo prachtig. Kan niet wachten om te beginnen bakken, voor eid.
BeantwoordenVerwijderenSlm, heb gemerkt dat bepaalde koekjes in stertjes achter hebben. Is het met in reden. Dabkje
BeantwoordenVerwijderenComplimenten voor je boek en de recepten online! Ik denk alleen dat je bij de koekjes hierboven een foutje hebt gemaakt: no 34 en niet 35 zijn de Gomma of Maizenakoekjes...
BeantwoordenVerwijderen