Mijn nieuwe kookboek 100 ramadanrecepten is uit!

Misschien had jij het al gezien op mijn socials, maar mijn nieuwste kookboek 100 ramadanrecepten is eindelijk uit! Het is altijd een enorme klus, maar nu is het dan zover en kun jij er ook van genieten. Ik maakte het boek samen met mijn Marokkaanse schoonmoeder en je vindt een aantal van haar specialiteiten terug in het boek, zoals sfenj (Marokkaanse donuts) en gringo (1000 graatjespannenkoeken). Daarnaast vind je er recepten voor de ramadan, zowel voor suhoor (ontbijt) als voor in de avond: soep, salades, gezonde hapjes, broodjes, snacks en zoetigheden. Maar ook lekkere toetjes en shakes, een hoofdstuk voor eid el fitr én een hoofdsuk speciaal voor kids!

Daarnaast heb ik 6 dames gevraagd om een ramadanrecept uit hun land te delen, zo is het boek een verzameling geworden van traditionele internationale recepten én moderne recepten van deze tijd. 

Het boek kun je natuurlijk ook gewoon buiten de ramadan gebruiken, dus ook als je geen moslim bent is dit een heerlijk boek om in huis te hebben of om cadeau te geven. Je kunt het boek bestellen via bol.com, maar wil je graag een gesigneerd exemplaar? Bestel hem dan via mijn eigen webshop www.ellouisa.nl.

En laat vooral weten wat je van het boek vindt! 



Reacties

Populaire recepten